Dr Kraśnicki Dariusz
Wrocław, ul. Kmicica 3 mapa
Prosimy o wcześniejszą rejestrację: 601 775 123
e-mail skype

Utrata prawa jazdy narkotyki THC

Witam, ostatnio szukałem troche w internecie na temat badania lekarskiego po utracie prawa jazdy za prowadzenie pojazdu pod wpływem THC,

Szukając natrafiłem na pana witrynę. Dostałem skierowanie na badania do wojewódzkiego ośrodka medycyny pracy.

Szukam informacji co będzie na tych badaniach, jak one dokładnie wygladają, dowiedziałem się tylko tyle, że mają pobierać mi krew i podobno mocz, ale nie wiem w jakich celach dokładnie ... boję sie tych badań , bo nie wiem jak się na nie psychicznie przygotowac. Jeśli znalazł by pan sekundę czasu po to, aby mi odpisać jak to mniej wiecej wygląda.

Był bym bardzo wdzięczny pozdrawiam

przepraszam ze tak męcze ... ale jeszcze jedno krótkie pytanko, a mianowicie jakie to bedą badania ? Zrobią mi klasyczny test na mocz, czy mam thc i inne srodki odurzajace ?

Czy pobiorą  mi krew i będą badać stężenie ... obawiam się, bo jeszcze jakieś dwa tygodnie temu paliłem, ale już nie palę, tak więc wiadomo, że we krwi zostaje dużo dłużej niż w moczu :( i jeśli nawet wykryje mi cokolwiek to o prawojazdy mogę od razu zapomnieć,

czy moge jakoś odwoływać sie, odczekać aż wszystko do końca wyczyści sie z organizmu ?

  • Womp ma obowiązek sprawdzić obecność alkoholu i substancji działających podobnie do alkoholu. Jeżeli nie pójdzie Pan czysty i wykryją metabolity THC w moczu to straci Pan prawo jazdy.
  • Wątpię czy odwołanie coś pomoże a utrata prawa jazdy za narkotyki jest coraz powszechniejsza

Utrata prawa jazdy narkotyki THC jak przejść badania po zabraniu prawa jazdy.

  • Obejrzyj filmik, który pokazuje, że nawet jakiś przypadkowy pozytywny wynik, który przytrafił się kierowcy, może być przyczyną utraty uprawnień do prowadzenia pojazdów.
  • Warto zmienić swoje nawyki dietetyczne unikając maku oraz jego przetworów, jak również leków bez recepty, ale zawierających pochodne morfiny.
  • Mogą to byc preparaty przeciwbólowe lub przeciwkaszlowe.

 

Podziel się:

#1 Odp: Utrata prawa jazdy narkotyki THC

Janek, <E-Mail> / 27 Sierpień 09  
avatar

Witam,

Moje pytanie jest następujące: czy jeśli straciłem prawo jazdy [na 2 lata] za jazde w stanie nietrzeźwości [alkohol] to na tych badaniach będą też sprawdzać mnie pod kątem narkotyków[thc].

Kolejne pytanie, to jak długo te badania są ważne, bo jeśli zrobię je teraz czy nie będę musiał ich powtarzać za 2 lata kiedy przyjdzie czas na robienie prawka od nowa?

[ Powtórz (0) ]

#2 Odp: Utrata prawa jazdy narkotyki THC

Sabała, <E-Mail> / 1 Marzec 23  
avatar

Witam a co jeśli wyniki badań krwi i moczu wyszły pozytywnie w sensie nic wykryto ale mądry ja przyznałem się że zdarza mi się zapalić 3-4 razy w miesiącu Marihuanę dr stwierdziła istnienie przeciwskazan i zleciła zgłoszenie się do poradni profilaktyki i leczenia uzależnień ja nie czuje takiej potrzeby nie mam z tym problemu odbyłem 3 lata kary zakazu prowadzenia pojazdów i chce jak najszybciej odebrać prawo jazdy i zapomnieć o takich błędach młodości

[ Powtórz (0) ]

Napisz komentarz

O autorze

Dr Kraśnicki Dariusz

ul. Kmicica 3, Wrocław

 

Prosimy o wcześniejszą rejestrację: e-mail

lub tel. 601 775 123

Pytania? Opinie?