Dr Kraśnicki Dariusz
Wrocław, ul. Kmicica 3 mapa
Prosimy o wcześniejszą rejestrację: 601 775 123
e-mail skype

Co wiedzą w WOMP o twojej jeździe po alkoholu?

Witam Panie doktorze,
Mam 2 marca tego roku badania w womp za jazdę pod wpływem w 2012 roku. Prawo jazdy zostało zabrane na dwa lata, od dwóch lat zakaz się skończył i teraz dopiero zabieram się za prawo jazdy. W dniu dzisiejszym odebrałem wynik prywatnie zrobiony na GGTP i wynosi 92 norma 60. Mam zespół Gilberta oraz otyłość pierwszego stopnia (odchudzam się ), czy ten wynik może mi zaszkodzić?

 


Dodam że alkohol wypije sporadycznie A od miesiąca nie miałem w ustach ani kropli. Aha dodam że od 3 tygodni nie palę i przyjmuje desmoksam już ostatnie dni . Badania będę robił w wompWarszawa,  a badania psychologiczne mam pozytywne.

 

 

 


Głupio się przyznać ale miałem burzliwy okres w życiu i jest to mój drugi raz. Mam skierowanie przez policję z 2012 roku tu nie jest zaznaczone, że to po raz drugi. Dodam że pierwszy razem nie było badań wWwomp więc czy w ośrodku w Warszawie będą wiedzieć że to jest kolejny raz ?

 

 


Ze wszystkim się zgadzam jak najbardziej, tylko dodam że pierwszym razem miałem zabrane w roku 2005 i badania nie były robione w Womp więc czy w tym wypadku w Wompie będą wiedzieli o mojej sytuacji z 2005 roku ?

 

Podziel się:

#1 Odp: Co wiedzą w WOMP o twojej jeździe po alkoholu?

Datko, <E-Mail> / 14 Wrzesień 16  
avatar

Witam Panie Doktorze chciałem zapytać, bo miałem zabrane prawo jazdy po alkoholu po raz pierwszy na rok.

rok minął od 17 maja 2015r do 17 maja 2016 lecz w międzyczasie z komunikacji pan wojewoda skierował mnie na badania do sosnowca i badanie pierwsze i druge odwoławcze negatywne tylko z tego powodu że w książeczce wojskowej była kategoria E a jeździłem prawie 10 lat bezwypadkowo,

pojazd jest mi bardzo potrzebny przede wszystkim do pracy i bardzo proszę o poradę od pana co mam robić, bo tylko starczy mi donieść badania psychotechniczne i prawo jazdy mogę odebrać jeśli mogę u pana zrobić badania psychotechniczne to jestem gotów przejechać do Wrocławia.

bardzo proszę o odpowiedź??

[ Powtórz (0) ]

Napisz komentarz

O autorze

Dr Kraśnicki Dariusz

ul. Kmicica 3, Wrocław

 

Prosimy o wcześniejszą rejestrację: e-mail

lub tel. 601 775 123

Pytania? Opinie?