Dr Kraśnicki Dariusz
Wrocław, ul. Kmicica 3 mapa
Prosimy o wcześniejszą rejestrację: 601 775 123
e-mail skype

Thc w krwi czy w moczu

Wrocław lekarz medycyny pracy

Witam. Panie Doktorze mam pytanie dotyczące badań lekarskich po utracie prawa jazdy za prowadzenie samochodu  pod wpływem THC.

 

Chciałbym się dowiedzieć czy przeprowadzana jest analiza krwi pod kątem toksykologicznym, czy tylko mocz pod tym samym kątem . Z tego co sie dowiadywałem to THC we krwi może utrzymywać się bardzo długo w zależności od organizmu. Jeżeli chodzi o mocz to nie martwię się ponieważ ostatni raz zapaliłem jakieś 4 miesiące temu.Jeżeli w moczu nic mi nie wykaże a we krwi będą jakieś ilości, to czy grozi mi negatywny wynik badania.Bardzo proszę o pomoc !!!

  • Zależy to od laboratorium , które współpracuje z Womp - raczej będzie to mocz, ale może być również  krew.

Podziel się:

# Utrata Prawa Jazdy Przez THC

Mateusz Klimek, <maverick8@poczta.onet.pl> / 20 Styczeń 11  
avatar

Witam! Utraciłem prawo jazdy kat. B 28 grudnia 2010r przez marihuane Pobrano mi krew w ten sam dzien mam sie tego obawiać? Nie pale juz 2 tyg

Zostałęm skierowany na badania psychologiczne i lekarskie. Psychologiczne juz zdałem zostały mi lekarskie na 3 lutego Czy bede mial robione badania na obecność THC?

I czy w ogóle pomogą mi te badania lekarskie i psychologiczne bo już straciłem ok 350 zł a lekarskie kosztują 300 zł i + paliwo 100 zł ciągle. Wyjdzie mnie to nawet 700 zł dziękuje i czekam na odpowiedz

Napisz komentarz

O autorze

Dr Kraśnicki Dariusz

ul. Kmicica 3, Wrocław

 

Prosimy o wcześniejszą rejestrację: e-mail

lub tel. 601 775 123

Pytania? Opinie?