Dr Kraśnicki Dariusz
Wrocław, ul. Kmicica 3 mapa
Prosimy o wcześniejszą rejestrację: 601 775 123
e-mail skype

Wysokie GGTP w WOMP

Kilka filmików pokazujących, co robić jak wyszły Ci podwyższone wyniki GGTP, Aspat, Alat lub innych prób wątrobowych, za jazdę po alkoholu, a zostałeś skierowany do lokalnego WOMP-u.


Warto. abyś je obejrzał, bo pozwoli Ci na zrozumienie zasad, którymi kierują się lekarze, podczas orzekania w tych trudnych sprawach.

Radzę Ci, abyś nie zdawał się na zasadę "nadziei", czyli nadziei, że "jakoś to będzie". Wysokie poziomy GGTP oraz innych enzymów wątrobowych są pośrednim wskaźniem biochemicznym, że twoja wątroba nie jest oszczędzana.

Oczywiście może to być objawiem wielu różnych chorób, ale najczęsciej jest związane z regularnym nadużywaniem alkoholu. Niestety utrata prawa jazdy po badaniach lekarskich zdarza się wyjątkowo często, a problemy z tym związane ciągną się przez wiele lat.

Dr Dariusz Kraśnicki z Wrocławia zaprasza Cię serdecznie do komentarzy, szczególnie jak miałeś podobne problemy, a podwyższone poziomy enzymów wątrobowych /szczególnie GGTP/ uniemożliwiły Tobie bezporoblemowe przejście badań lekarskich.

Podziel się:

# Odp: Wysokie GGTP w WOMP

mariusz, <benqu600cbr@hotmail.com> / 6 Luty 18  
avatar

Witam pana serdeczni i proszę o rade mam podobny problem zostało mi zabrane prawo jazdy za prowadzenie po spożyciu alkoholu było to wykroczenie robiłem sobie nie dawno badania wątrobowe nie pije i chciałem sprawdzić czy wszystko w porządku ast 23 alt 46 bilirubina całkowita 29.30 fosfataza zasadowa 67 ggtp 75

Jak widać niektóre mam podwyższone lekarz powiedział ze to niedużo i powiedział ze bym przyszedł za miesiąc ja pan myśli czy jest się czym martwic

Napisz komentarz

O autorze

Dr Kraśnicki Dariusz

ul. Kmicica 3, Wrocław

 

Prosimy o wcześniejszą rejestrację: e-mail

lub tel. 601 775 123

Pytania? Opinie?