Dr Kraśnicki Dariusz
Wrocław, ul. Kmicica 3 mapa
Prosimy o wcześniejszą rejestrację: 601 775 123
e-mail skype

Wysokie GGTP w WOMP

Kilka filmików pokazujących, co robić jak wyszły Ci podwyższone wyniki GGTP, Aspat, Alat lub innych prób wątrobowych, za jazdę po alkoholu, a zostałeś skierowany do lokalnego WOMP-u.


Warto. abyś je obejrzał, bo pozwoli Ci na zrozumienie zasad, którymi kierują się lekarze, podczas orzekania w tych trudnych sprawach.

Radzę Ci, abyś nie zdawał się na zasadę "nadziei", czyli nadziei, że "jakoś to będzie". Wysokie poziomy GGTP oraz innych enzymów wątrobowych są pośrednim wskaźniem biochemicznym, że twoja wątroba nie jest oszczędzana.

Oczywiście może to być objawiem wielu różnych chorób, ale najczęsciej jest związane z regularnym nadużywaniem alkoholu. Niestety utrata prawa jazdy po badaniach lekarskich zdarza się wyjątkowo często, a problemy z tym związane ciągną się przez wiele lat.

Dr Dariusz Kraśnicki z Wrocławia zaprasza Cię serdecznie do komentarzy, szczególnie jak miałeś podobne problemy, a podwyższone poziomy enzymów wątrobowych /szczególnie GGTP/ uniemożliwiły Tobie bezporoblemowe przejście badań lekarskich.

Podziel się:

# Odp: Wysokie GGTP w WOMP

meduza, <> / 2 Październik 14  
avatar

Witam p. doktorze.

Mam pytanie.
Złapano mnie za jazde po alkoholu,prawdko na 2 lata i teraz jestem właśnie po testach(pomyślnie) ,a przed badaniami lekarskimi i w czy rzecz?
Otóż strata prawka,to moja głupota i jednorazowy wybryk,którego b.żałuję.Od tamtej pory nie tykam wogóle alkoholu,nawet piwa.

Całkowita abstynencja,nie jest dla mnie problemem,ale jestem chory od kilkunastu lat na WZW typu B.
Po leczeniu zefixem, pegasusem i moje wyniki alat-u,aspat-u i ggtp są w normie,ale nie są zerowe i nigdy takie nie będą.Czy lekarz badający mnie będzie brał pod uwagę moja chorobę?
Mam i zabiorę wszystkie wypisy ze szpitala!

Napisz komentarz

O autorze

Dr Kraśnicki Dariusz

ul. Kmicica 3, Wrocław

 

Prosimy o wcześniejszą rejestrację: e-mail

lub tel. 601 775 123

Pytania? Opinie?