Dr Kraśnicki Dariusz
Wrocław, ul. Kmicica 3 mapa
Prosimy o wcześniejszą rejestrację: 601 775 123
e-mail skype

Przedłużenie prawa jazdy

Przedłużenie wymiana prawa jazdy kategorii B C -

Zapytanie:

Dzień dobry, piszę z zapytaniem. Posiadam prawo jazdy kat B i C terminowe ze względu na wzrok, potrzebuję zrobić badanie na przedłużenie tegoż prawa jazdy.

Chciałbym się dowiedzieć jaki byłby koszt i czy jest możliwość zarejestrowania na przyszły tydzień, tzn. od 24 do 27 sierpnia. Z góry dziękuję za odpowiedz pozdrawiam.


Z poważaniem
Grzegorz

Odpowiedź

Moja firma - Przychodnia we Wrocławiu na ulicy Żernickiej 215 zajmuje się przede wszystkim badaniami kierowców /w tym również do przedłużenia prawa jazdy/.

  • W ciągu jednej krótkiej wizyty lekarskiej możesz wykonać wszelkie niezbędne konsultaje specjalistyczne i badania pomocnicze na kat B i C
  • Całkowity koszt wynosi 200 złotych
  • Bardzo często, w przypadku braku istotnych odchyleń od stanu zdrowia badanego kierowcy istnieje możliwość uzyskania orzeczenia bezterminowego/, ale od 2013 roku urzędy i tak skracają to do 15 lat.
  • Wymagam jednak potwierdzenia telefonicznego pod numerem 601 775 123
  • Chodzi tutaj szczególnie o wizyty rejestrowane z dużym wyprzedzeniem czasowym.

 


Niestety część pacjentów rejestruje się, a następnie nie odmawia wizyty w przypadku rezygnacji. Nie szanując w ten sposób czasu lekarzy oraz innych pacjentów, którzy mogli by wtedy przyjść

 

  • Podczas rezygnacji nie interesuje nas zupełnie jej przyczyna, a jedynie służy to do celów porządkowych i sprawnej organizacji pracy przychodni.

Podziel się:

Napisz komentarz

O autorze

Dr Kraśnicki Dariusz

ul. Kmicica 3, Wrocław

 

Prosimy o wcześniejszą rejestrację: e-mail

lub tel. 601 775 123

Pytania? Opinie?