Dr Kraśnicki Dariusz
Wrocław, ul. Kmicica 3 mapa
Prosimy o wcześniejszą rejestrację: 601 775 123
e-mail skype

Praca kierowca kat B C D Dolnosląskie

Prawo jazdy Wrocław .Praca dla kierowców z kategorią B C D W Polsce i województwie dolnośląskim. Moje strony odwiedza wielu kierowców, a ostatnio otrzymałem takiego maila

Witam serdecznie,
>
>     Odwiedziliśmy Państwa stronę: http://www.badanialekarskiekierowcow.pl i chcielibyśmy zachęcić do wzbogacenia jej treści o ciekawe, bezpłatne komponenty pomocne w szukaniu pracy o tematyce:
>
>     Oferty pracy - kierowca - Polska

Jeśli chcieliby Państwo dodatkowo zarobić na wyświetlaniu naszych kreacji graficznych lub linków proponuję przystąpienie do naszego programu partnerskiego: http://www.careerjet.pl/partners/?ak=fa865e5b6f4559e
>
>     Proszę o kontakt po więcej szczegółów.
>
>     Liczę, że nasza propozycja wyda się Państwu interesująca i że zdecydują się Państwo zamieścić link lub inne widżety Careerjet na swojej stronie.
>
>     W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości, chętnie udzielę dodatkowych informacji. Bardzo proszę o odpowiedź.

Witam Panie Dariuszu,

Dziękuję za szybką odpowiedź.

Oto informacje dotyczące naszego programu partnerskiego:

Careerjet jest wyszukiwarką pracy, która zawiera w swojej bazie niezliczoną liczbę ofert pracy z różnorodnych zasobów internetowych na całym świecie. Usługi Careerjet polegają na przekierowywaniu ruchu internetowego, pochodzącego z kliknięć naszych użytkowników, do stron źródłowych, z których oferty pracy są pobierane, tj. do stron portali pracy, małych firm, agencji rekrutujących, magazynów, itp. Nasz cennik oparty jest na zasadzie koszt za kliknięcie oraz na systemie aukcyjnym.

W zamian za zamieszczenie na swojej stronie narzędzi, takich jak:

JobBox
http://www.careerjet.pl/partners/jobbox.html

SearchBox
http://www.careerjet.pl/partners/searchbox.html

RSS
http://www.careerjet.pl/partners/rss.html

API
http://www.careerjet.pl/partners/api.html

lub jakichkolwiek innych kreacji lub linków kierujących użytkowników do serwisu Careerjet (np. logo, linki tekstowe, banery ...) oferujemy prowizję od kwoty uzyskanej przez nas ze sprzedaży ruchu.

Prowizja w wysokości 30% jest naliczana za wszystkie przekierowania wygenerowane przez użytkowników Państwa strony do naszej strony, z tymże będzie ona naliczana wyłącznie od kliknięć w linki do ofert pracy, które zostały u nas opublikowane płatnie.

Styl i wygląd pobieranych elementów można dopasować do tematyki strony lub oczekiwań swoich użytkowników, określając np. kolor linku czy rodzaj wyświetlanych ofert pracy.

Nie ma potrzeby zawierania umowy na przystąpienie do programu afiliacyjnego: w dowolnym momencie można się zapisać i wypisać.

Dodatkowo, będą Państwo mogli monitorować swoje zarobki, a prowizja będzie wypłacona (przelewem bankowym lub za pomocą PayPal), za każdym razem, gdy suma na koncie osiągnie wartość 200,00 zł.


Jak rozpocząć współpracę:

W pierwszej kolejności należy założyć konto partnera, klikając w link:
http://www.careerjet.pl/partners/signup.html?ak=

Następnie, otrzymają Państwo zaproszenie do: 1) zarejestrowania swojej strony, 2) wstawienia na niej okna wyszukiwarki (SerchBox), okna z ofertami pracy (JobBox), linków tekstowych, banerów lub uatrakcyjnienia jej o inne ciekawe komponenty związane z Careerjet.

Historię środków zebranych na koncie będzie można śledzić po zalogowaniu się na koncie.

W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości, proszę o kontakt.

Pozdrawiam,

Joanna

 

Praca kierowca kat B C D Dolnosląskie

Podziel się:

Napisz komentarz

O autorze

Dr Kraśnicki Dariusz

ul. Kmicica 3, Wrocław

 

Prosimy o wcześniejszą rejestrację: e-mail

lub tel. 601 775 123

Pytania? Opinie?