Dr Kraśnicki Dariusz
Wrocław, ul. Kmicica 3 mapa
Prosimy o wcześniejszą rejestrację: 601 775 123
e-mail skype

Brak widzenia obuocznego kierowców Taxi

Brak widzenia obuocznego kierowców Taxi

WITAM, RAZ JESZCZE PANIE DOKTORZE NA PYTANIE SKIEROWANE ODE MNIE DO PANA CYTUJĘ. Witam mam pytanie.

Jestem osobą widzacą tylko na jedno oko i chciałbym zostać kierowcą taksówki. Czy jest to możliwe : posiadam od 7 lat prawo jazdy, bezwypadkowa jazda, ale jak sie to przedstawia do potrzebnych badań, czyli uzyskania o ile sie nie mylę świadectwa kwalifikacji.

OTRZYMALEM ODPOWIEDŹ W LINKU Negatywne orzeczenie lekarskie kierowców

JEST TO BARDZO INTERESUJĄCE, PONIEWAŻ NIGDY NIE SŁYSZALEM O CZYMŚ TAKIM, ALE Z PUNKTU WIDZENIA PANA JAKO LEKARZA ORZECZNIKA I Z PUNKTU WIDZENIA PRAWA O RUCHU DROGOWYM

JEST MOŻLIWOŚĆ DOPUSZCZENIA MNIE OSOBY JEDNOOCZNEJ DO TAKIEJ USŁUGI, CZYLI PONIEKĄD DO ZAWODU ZAWODOWEGO KIEROWCY, CZY TEŻ NIE.

Z GÓRY DZIEKUJĘ ZA PIERWSZĄ ODPOWIEDŹ I CZEKAM Z NIECIERPLIWOŚCIĄ NA DRUGĄ

  • Niestety, brak widzenia obuocznego-dyskwalifikuje Pana jako kierowcę Taxi.
  • Ponieważ badanie instruktora nauki jazdy podlega tym samym zasadom myślałem, że przez analogię zrozumie Pan, o co mi chodziło.
  • Technicznie kierowca Taxi podlega pod Ustawę o Transpocie Drogowym /nie pod Prawo o ruchu Drogowym/.

Brak widzenia obuocznego kierowców Taxi

Witam przeglądałem Pana portal no i zrodziło mi się pytanko (z uwagi iż na moją jednooczność miałem zawsze problemy z pracą) zatem tak z bloga datowanego na 2008 było, że bez stereometrii nie można być przedstawicielem i taksówkarzem. Teraz z tego co wiem (i na blogu też było), że od 15 kwietnia już stereometria nie jest wymagana u przedstawicieli handlowych.
Chciałbym rozpocząć własną działalność w obrębie taxi. Jedno oko ok za to prawe degeneracja plamki żółtej(od urodzenia) umiem przeczytać nazwę miasta jak pod nią stoję rozpoznawanie kolorów i kąt widzenia w normie.

Od Pub Lissa 12 listopada 2011

Przepraszam za trochę brak składni w mojej wypowiedzi, ale tak to jest jak na raz chce się wszystko przelać na "papier" z chęcią bym przyszedł do Pana na badanie + "pogawędkę" na temat przepisów jednak z uwagi na to, że mieszkam w innej części polski było by to bardzo utrudnione.
Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt
Czekam z utęsknieniem na prezent świąteczny - czyli Pana odpowiedź.
Przepraszam w mailu wczesniej wkradł się błąd zamiast stereometria mam na mysli widzenie stereoskopowe

Witam przeglądałem Pana portal, no i zrodziło mi się pytanko (z uwagi iż na moją jednooczność miałem zawsze problemy z pracą) zatem tak z bloga datowanego na 2008 było, że bez widzenia stereoskopowego nie można być przedstawicielem i taksówkarzem. Teraz z tego co wiem (i na blogu też było),
że od 15 kwietnia już widzenie stereoskopowe nie jest wymagana u przedstawicieli handlowych.

Podziel się:

Napisz komentarz

O autorze

Dr Kraśnicki Dariusz

ul. Kmicica 3, Wrocław

 

Prosimy o wcześniejszą rejestrację: e-mail

lub tel. 601 775 123

Pytania? Opinie?