Dr Kraśnicki Dariusz
Wrocław, ul. Kmicica 3 mapa
Prosimy o wcześniejszą rejestrację: 601 775 123
e-mail skype

Thc w krwi czy w moczu

Wrocław lekarz medycyny pracy

Witam. Panie Doktorze mam pytanie dotyczące badań lekarskich po utracie prawa jazdy za prowadzenie samochodu  pod wpływem THC.

 

Chciałbym się dowiedzieć czy przeprowadzana jest analiza krwi pod kątem toksykologicznym, czy tylko mocz pod tym samym kątem . Z tego co sie dowiadywałem to THC we krwi może utrzymywać się bardzo długo w zależności od organizmu. Jeżeli chodzi o mocz to nie martwię się ponieważ ostatni raz zapaliłem jakieś 4 miesiące temu.Jeżeli w moczu nic mi nie wykaże a we krwi będą jakieś ilości, to czy grozi mi negatywny wynik badania.Bardzo proszę o pomoc !!!

  • Zależy to od laboratorium , które współpracuje z Womp - raczej będzie to mocz, ale może być również  krew.

Podziel się:

# Odp: Thc w krwi czy w moczu

To jest wykroczenie, <platynapl@gmail.com> / 10 Luty 11  
avatar

Witam ponownie! Pisałem już wcześniej do Pana o utracę prawa jazdy które nastąpiło 8 grudnia Zdałem już testy psychologiczne i lekarskie zaniosłem do wydziału komunikacji orzeczenia.

Policja mi powiedziała ze miałem 0.68 thc we krwi biegły który badał krew powiedział ze to jest wykroczenie Wyszło ze byłem po użyciu środków odurzających a nie pod ich wpływem.

Policjant mi to przekazał i powiedzieli ze ponownie bo to nie jest przestępstwo. Powiedział ze teraz mam czekać na wyrok i zabiorą mi na może pół roku albo do roku. Czyli mogę być pewny ze oddadzą mi prawo jazdy w tym roku i nie będę musiał zdawać egzaminu?

dziękuje i przepraszam ze tak się rozpisałem pozdrawiam

Jeżeli do roku, to nie ma powtórki egzaminu
Proszę tylko uważać w przyszłości, bo za recydywę jest gorzej.

Napisz komentarz

O autorze

Dr Kraśnicki Dariusz

ul. Kmicica 3, Wrocław

 

Prosimy o wcześniejszą rejestrację: e-mail

lub tel. 601 775 123

Pytania? Opinie?