Dr Kraśnicki Dariusz
Wrocław, ul. Kmicica 3 mapa
Prosimy o wcześniejszą rejestrację: 601 775 123
e-mail skype

Badania kierowców Wrocław

Badania kierowców Wrocław - rozwój internetu całkowicie zmienił sposób wyszukiwania różnych potrzebnych z reguły "na wczoraj" usług.

Nie oparły się temu zarówno badania lekarskie jak i psychotechniczne

Poprzednio sytuacja była bardziej skomplikowana, Byliśmy skazani na lekarza, którego w jakiś sposób znaliśmy. Najczęściej był kojarzony z przychodnią w której badał naszych znajomych czy rodzinę. Częstokroć zmiana pracy powodowała, że traciliśmy z nim kontakt.

Czasami lekarze czy psycholodzy nadużywali swojej pozycji np : poprzez orzeczenia terminowe lub niezbyt kulturalne traktowanie swoich pacjentów. Uczciwie trzeba przyznać, że jest to jakaś krótkotrwała polityka "podcinania gałęzi na której się siedzi". Jeden niezadowolony pacjent zrobi złą reklamę dla 100 innych, jeden zadowolony być może przyprowadzi jakiegoś drugiego.

  • W chwili obecnej po prostu wpisujemy w Google lub inną wyszukiwark "badania kierowców Wrocław" i każdy z nas znajdzie coś dla siebie. Zarówno jeżeli chodzi o lokalizację jak i ceny usług, czy jakiekolwiek inne kryterium swojego wyboru.

Trzeba uczciwie przyznać, że coraz więcej placówek medycznych zaczyna doceniać siłę marketingu internetowego. Kiedy tworzyłem swoją stronkę w 2006 roku, miałem zaledwie jednego poważnego konkurenta.

Badania kierowców Wrocław

W chwili obecnej jest ich kilku, często korzystających z usług profesjonalnych pozycjonerów.Wszystko dzieje się z korzyścią dla szeregowego kierowcy. Ceny od pewnego czasu nie idą do góry, a obsługa ludzi stała się zdecydowanie sprawniejsza.

Z drugiej strony część Firm przespała "lata tłuste", zanim nadszedł kryzys gospodarczy. Reklama internetowa czyniła wtedy cuda, a właciciele porządnych stron www zdołali przyciągnąć całe grono zadowolonych kierowców. W chwili obecnej naprawdę jest ciężko o nowego klienta.

Te same osoby powróciły do nich w gorszych czasach, pozwalając na dalszy rozwój tych placówek lekarskich.

  • Pozostały jeszcze Firmy Molochy, ciągle idące siłą rozpędu starych dobrych czasów. Niestety mogą wyginąć jak kiedyś dinozaury.
  • Z dotychczasowej mojej obserwacji wynika, że czas tam stanął  miejscu, a wszelkie  zmiany na lepsze przychodzą z bólem.
Od Pracownia Psychologii Transportu we Wrocławiu

Na koniec mogę tylko polecić moją skromną firmę wykonującą kompleksowe badania kierowców we Wrocławiu.

Przystępne ceny oraz sprawna obsługa przyciągnęła już sporą grupę wiernych mi pacjentów.

Jak będzie dalej. Czas pokaże, ale jak na razie, wszystko idzie po mojej myśli.

Podziel się:

# Odp: Badania kierowców Wrocław

Magdalena, <Magda> / 23 Grudzień 10  
avatar

Witam,

muszę przedłużyć swoje prawo jazdy ze względu na to, że wcześniej zostało wydane na czas określony z powodu wady wzroku. Chciałabym u Pana przeprowadzić potrzebne do tego badania lekarskie. Zależy mi jednak, aby tym razem prawo jazdy było wydane bezterminowo, ponieważ moja wada wzroku nie ulega już zmianie. Czy do tego potrzebny jest jakiś "wypis" z karty pacjenta u okulisty lub coś innego?

Odpowiedź
Fajnie by było, ale bez tego też damy radę
Można przyjść na 14.00 lub rejestracja tel 601 775 123, cena 120 zł
Proszę być dobrej myśli

Napisz komentarz

O autorze

Dr Kraśnicki Dariusz

ul. Kmicica 3, Wrocław

 

Prosimy o wcześniejszą rejestrację: e-mail

lub tel. 601 775 123

Pytania? Opinie?